פתרונות לארגונים

פיתוח מנהיגות  פיתוח צוותים  פיתוח קריירה

תוצאות אבחון MBTI מסייעות לאדם להבין למה הוא מתנהג כפי שהוא מתנהג ולמה אחרים מתנהגים כפי שהם מתנהגים.  הוא ממשיג התנהגויות יומיומיות שלנו באופן יוצא דופן, ומאפשר לנו להבין את הצרכים שלנו יותר טוב ולשפר את אורח החיים שלנו והאינטראקציות עם האחרים.
אנשים לא משתנים
zoom-logo_edited.jpg
הרצאה
אנשים לא משתנים

הרצאה על מערכות היחסים שבחיינו. הרצאה זו חושפת מהם דפוסי החשיבה וההתנהגות האוטומטיים שיוצאים ממך בכל רגע, מבלי לשים לב, ואיך הכי נכון לך לתעל אותם לטובתך.

חישוב מסלול מחדש
zoom-logo_edited.jpg
מתנת פרידה מעובד
חישוב מסלול מחדש

פגישה מיוחדת במינה עם מומחה MBTI המבוססת על אבחון אישיות של האדם. במהלך הפגישה הלקוח יגלה את טיפוס האישיות שלו, את הטבע שלו, ואת הייחודיות שלו, ולמצוא מסלול תעסוקתי שמאפשר לו להביא לידי ביטוי מאפיינים אלו.


לפיתוח מנהיגות
zoom-logo_edited.jpg
סדנה
לפיתוח מנהיגות

בניית מפת מנהיגות אישית ● הגדלת רפרטואר המיומנויות הנדרשות ממנהל ● הרחבת מעגלי השפעה ● שיפור אופן קבלת החלטות ● תפקוד בלחץ וחירום.

לפיתוח צוות
zoom-logo_edited.jpg
סדנה
לפיתוח צוות

בניית מפה צוותית ● ניתוח וטיפול בנקודות העיוורון של הצוות ● ייעול תהליך קבלת ההחלטות בצוות ● מיפוי התרומה העיקרית של כל חבר צוות ● שיפור מערכות יחסים.

השימוש ב MBTI בארגונים

בעולם בו אנו חיים, כל עובד מקיים מערכת יחסים עם עשרות ממשקים, תפקידים ואנשים.  עם כל אחד הוא מקיים תקשורת נעימה ויעילה יותר או פחות, כתלות בגורמים משפיעים רבים.  MBTI מציע הסבר לוגי ונוח למה אנשים מתנהגים כפי שהם מתנהגים, מסיר שיפוטיות ופירושים שאינם נכונים, ובכך מקטין משמעותית את החיכוכים והמתחים בין ממשקים ובין אנשים.  הוא מהווה שפה לוגית המתאימה מאוד לעולם הניהולי והארגוני, ולכן כל כך נפוץ בעולם זה.

בין לקוחותינו