top of page

אודות
 

המרכז הישראלי ל mbti

המרכז הישראלי

בשנת 2014 נפתח המרכז הישראלי ללימודי מודל מיירס-בריגס בישראל.  זהו סניף רשמי של האיגוד העולמי לאבחון מיירס-בריגס, ותפקידו העיקרי הנו לקיים תכניות הסמכה והכשרה לאנשי מקצוע לשימושיו השונים של המודל והאבחונים.  

מטרת על

להפוך את שפת ה MBTI לשפה מדוברת בקרב האנשים בישראל (מנהלים, הורים, תלמידים, בני זוג, ועוד) למען קירוב לבבות, הבנה וקבלה אחד את השני.  כי כל אחד הוא מיוחד.

האיגוד העולמי למיירס-בריגס

ארגון גלובאלי הקיים מזה 70 שנים ומעניק פתרונות להתפתחות אישית ולפיתוח מנהיגות בעולם העבודה.  האיגוד מעניק כלים ותובנות לשיפור היכולות, לבחירות נכונות, למימוש והנהגה בריאה יותר. מטה הארגון יושב בצפון קליפורניה, ושלוחותיו פרושות על פני הגלובוס ב 115 מדינות.  

מיירס-בריגס.png
הצוות בשבילכם

יואב לוי

ESTJ

מנכ"ל MBTI ISRAEL ומוסמך MBTI משנת 1999.  בעל MA בייעוץ ארגוני מאוניברסיטת קולומביה, שימש בעבר כיועץ ארגוני במטה הבנק העולמי מריל לינץ' בניו-יורק.  

במשך עשור כיהן כסמנכ"ל חברת בית-אקשטיין והוביל את צמיחתה המוצלחת מ 200 ועד 1500 עובדים.

קודם לכן, היה שותף בהקמה וליווי של מערך שיווק ומכירות של חברות סטארט-אפ ישראלית באירופה וארה"ב.  

כיום יואב מתמחה בליווי חברות בתהליכי צמיחה ושינוי ארוך טווח ופיתוח הנהלות, תוך מיקוד בבניית תשתיות כגון: מבנים ארגוניים, מערכות בקרה מבוססות balanced scorecard, הטמעת שגרות עבודה וממשקים, ופיתוח שדרות הניהול.

יואב לוי
יואב לוי
יואב לוי
yoav@levyconsulting.co.il

ד"ר שושי חן

ENFP

חברת סגל בכיר בפקולטה לניהול ע"ש קולר ויועצת ארגונית המלווה מנהלים.ות, הנהלות וארגונים.

עוסקת בבנייה הנחייה וליווי תהליכי פיתוח ולמידה של מנהלים.ות והנהלות בכירות ובייעוץ אישי למנהלים.ות בכניסה לתפקיד ובמהלך התפקיד.

מחקריה עוסקים בתחומים של פסיכולוגיה חיובית, חוסן ולמידה בארגון.

מרצה בארגונים בנושאים של: מנהיגות, ניהול, פסיכולוגיה חיובית (engagement), חוסן ולמידת מנהלים.

ד"ר שושי חן
ד"ר שושי חן
ד"ר שושי חן

תמר יאירי

ISFP

מאמנת בכירה וסופרווייזרית, מנחת קבוצות, מומחית MBTI. לתמר ניסיון עשיר כמאמנת אישית, רפואית, וסופרווייזרית בהם ליוותה אלפי אנשים למימוש הפוטנציאל שלהם בהיבטי החיים החשובים להם ביותר. זאת לצד היותה מנחה בכירה אשר הכשירה מאות מאמנים בקורסים בסיסיים ומתקדמים. השילוב הייחודי של היבטים אלו, יחד עם אור ואנרגיה גבוהה שמביאה איתה תמר, מאפשר לה להביא באופן ממוקד, חד ומדויק ערך וניסיון של שנים לתוך שיחה / סדנה עמוקה, משמעותית ,ממוקדת ומהנה.

כטיפוס ISFP - מייצרת תמר מרחב נעים וחופשי המאפשר לכל אחד ואחת לבוא לידי ביטוי בדרך המדויקת ביותר. יכולת ההקשבה לרגשות וצרכים של אחרים לצד מודעות גבוהה לפרטים ולמציאות בשטח מייצרת תשתית מוצקה מצד אחד וגמישה מצד שני במתן מענה ממוקד, מדויק ופרקטי בתהליכים אישיים וקבוצתיים.

תמר יאירי
תמר יאירי
תמר יאירי

גולן יאירי

INFJ

איש חינוך ומנחה בכיר בפיתוח מנהיגות ובפיתוח אישי, צוותי וארגוני. גולן שירת במשך 27 שנים בחיל האוויר במסלול ייחודי החל מלוחם חילוץ ביחידה 669 ועד פיקוד על יחידה 669, דרך מגוון תפקידים מבצעיים והדרכתיים. בתפקידו האחרון בחיל האוויר הוביל את ההקמה של בית הספר לפיקוד ומנהיגות של ח"א והיה מפקדו הראשון.

גולן בוגר תואר ראשון בהצטיינות בחוג המשולב למדעי החברה בבר אילן, בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון ובעל תואר שני נוסף כמצטיין דיקן במדעי החברה באוניברסיטת חיפה. זאת בנוסף להיותו בוגר המכללה לביטחון לאומי (מב"ל).עולם הספורט קרוב לליבו וכחלק מכך משתתף בתחרויות טריאתלון רבות וכן סיים בהצלחה תחרות איש ברזל.

כטיפוס INFJ הוא בעל כישרון להבנה אינטואיטיבית של משמעויות ומערכות יחסים בין בני אדם, הוא משלב הבנה אמפטית לרגשות ומניעים של אנשים יחד עם אמביציה ויכולת ארגון, למען שיפור חייהם של בני אדם, צוותים וארגונים, זאת לצד היותו יצירתי ובעל חזון.

גולן יאירי
גולן יאירי
גולן יאירי

אפרת ליבנה-הדס

INFP

סמנכ"לית משאבי אנוש בחברת Pluri-Biotech, מומחית MBTI.

בעלת מעל 20 שנים של ניסיון בניהול משאבי אנוש ובניית תרבות ארגונית חיובית ומעצימה. את כלי ה MBTI הכנסתי לפני מעל עשור לשפת היום יום של הארגון ואני עוסקת בכלי זה בעיקר בתחומי פיתוח מנהלים, בניית צוותים וממשקים ובשפה הפנים ארגונית.

בנוסף לתפקידי בחברת פלורי, אני נהנית בשנים האחרונות להעביר סדנאות לארגונים ולקבוצות על פי מודל ה- MBTI כי אני מוצאת בכלי זה בסיס נפלא לצמיחה אישית ומקצועית של אנשים.
השתתפתי במספר פודקאסטים וכנסים בנושא וולבינג ותרבות ארגונית חיובית. שגרירת קפיטליזם קשוב, חברת קהילת האקדמיה לאושר ארגוני.

בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת חיפה ותואר שני בניהול משאבי אנוש מאוניברסיטת תל אביב.

אפרת ליבנה-הדס
אפרת ליבנה-הדס
אפרת ליבנה-הדס

לימור חדד

INFP

פסיכולוגית, יועצת ארגונית, מנחת קבוצות, מאמנת ומומחית MBTI .

ללימור יש מעל 20 שנות ניסיון בתחום , מתוכם 11 שנה כמנהלת הדרכה ופיתוח ארגוני בכירה בארגון גלובלי.

התשוקה שלה , המאפיינת את טיפוסי INFP, היא לעזור לאנשים וארגונים לצמוח, להתפתח ולממש את הפוטנציאל הגלום בהם.

עוסקת בהנחיית סדנאות לפיתוח מנהלים ופיתוח מיומנויות ניהוליות,

פיתוח צוותי הנהלה

אימון וייעוץ למנהלים בכל דרגי הניהול על מנת לחזק את היכולות הניהוליות והמנהיגותיות שלהם,

ייעוץ ואימון לפיתוח אישי ופיתוח קריירה,

בנייה והובלה של פרויקטים בתחום הפיתוח הארגוני בהתאם לאסטרטגיה העסקית של הארגון

תמיכה וליווי תהליכי שינוי ארגוני ועוד.

לימור חדד
לימור חדד
לימור חדד
bottom of page