top of page

I'M NOT CRAZY
I'M JUST       YOU

not

הרצאה סוחפת על מערכות יחסים וממשקים בעבודה

למה היא כל כך סוחפת​?

כי במהלך ההרצאה הקהל יבחן באופן אקטיבי את מאפייני האישיות שלו, כמו גם של הממשקים מולם הוא עובד והאנשים הקרובים לו ביותר.

מה זה MBTI​?
MBTI הנו מודל המגדיר מספר דפוסי התנהגות הקיימים בכל אחד מאתנו. אולם, לכל אדם התנהגות אחת בלבד אשר טבעית לו ביותר ובה הוא משתמש מבלי לשים לב רוב שעות היום ותאמינו או לא... לאורך כל החיים. גרעין האישיות עמו נולדנו משפיע על חיינו בכל רגע ורגע. הוא בא עמנו לכל מקום, נוכח בכל חדר, ונמצא בכל אינטראקציה. הוא דוחף להצלחות, מעיף אותנו למעלה, ולפעמים החוצפן... גם מעכב ומפריע. הרצאה זו חושפת מהם דפוסי החשיבה וההתנהגות האוטומטיים שיוצאים מאתנו בכל רגע ואיך הם באים לידי ביטוי במערכות היחסים בחיינו.
שימושים בעולם ובארץ
זהו המודל הנפוץ בעולם למעלה מ 50 שנים בחברות ה 500 Fortune בכל הקשור בפיתוח מנהיגות ויצירת תרבות המעודדת תקשורת בינאישית ועבודת צוות.
אודות המרצה
יואב לוי מומחה #1 בישראל לטיפוסי אישיות, מרצה וחי על במות כל חייו. יואב נותן את כל הנשמה, מלא אש והתלהבות, ועושה הכל כדי שכל אחד ואחת בקהל יפעילו את הגלגלים במוח ובלב ויתבוננו על מערכות היחסים בחייהם.
למי מיועד?
לנשים לגברים לגבוהים לנמוכים לרגישים לקשוחים ליהירים למפרגנים לפזיזים למתוכננים לדברנים לשקטים לאלו שיורדים לפרטים ולאלו של התמונה הגדולה, למהססים, לאלו שבטוחים שהם יודעים הכל, למנהלים בכירים, לעובדים זוטרים.  בקיצור לכולם.
אורך ההרצאה

הרצאה פרונטלית או בזום - שעה וחצי

לפרטים נוספים, יואב 0507487058 

bottom of page