אנשים לא משתנים

הרצאה על מערכות היחסים שבחיינו

אודות ההרצאה

זו לא הרצאה רגילה.  זו הרצאה שנותנת נרטיב אחר לחיים, הסבר שונה לכל מה שקרה לך עד היום. 

ישנם אין סוף גורמים המשפיעים על חייך. ההורים, השכונה, בית הספר, זוגיות, המקצוע שבחרת, תפקידים משמעותיים שלקחת, אסונות חס וחלילה, כישורים, אינטליגנציה, מזל, ועוד המון. אבל מתחת כל אלה מסתתר גרעין האישיות עמו נולדת. הטבע שלך, מי שהנך באמת, לפני הכל...

גרעין האישיות עמו נולדת משפיע על חייך בכל רגע ורגע.  הוא בא אתך לכל מקום, נוכח בכל חדר, ונמצא בכל אינטראקציה.  הוא דוחף להצלחות, מעיף אותך למעלה, ולפעמים החוצפן... גם מעכב ומפריע. הרצאה זו חושפת מהם דפוסי החשיבה וההתנהגות האוטומטיים שיוצאים ממך בכל רגע, מבלי לשים לב, ואיך הכי נכון לך לתעל אותם לטובתך.

לא מדובר פה רק בעוד ידע חדש או מסקרן.  זו הרצאה שתגרום לך לחשוב באופן שונה על חייך ולראות את האנשים הקרובים לך ביותר: עמיתים לעבודה, מנהלים ועובדים, אפילו בני זוג וילדים... באור אחר.

MBTI זה אבחון אישיות הפופולרי ביותר בעולם. הוא מושתת על תאוריה שפיתח הפסיכולוג השוויצרי קרל יונג לפני 70 שנה ומאז מיליוני אנשים, וביניהם מנהלים ועובדים מכל העולם, עונים על האבחון מדי שנה.

תזהרו, זה ממכר :)

למי מיועד

לנשים לגברים לגבוהים לנמוכים לרגישים לקשוחים ליהירים למפרגנים לפזיזים למתוכננים לדברנים לשקטים לאלו שיורדים לפרטים ולאלו של התמונה הגדולה, למהססים, לאלו שבטוחים שהם יודעים הכל, למנהלים בכירים, לעובדים זוטרים.  בקיצור לכולם.

אורך ההרצאה

 

הרצאה פיזית: שעה וחצי

הרצאה ווירטואלית בזום: 45 דקות

מרצה: מר יואב לוי  -  מנכ"ל מרכז ישראלי MBTI

יואב לוי מומחה 1# בישראל לטיפוסי אישיות, מרצה וחי על במות מאז ומתמיד. יואב נותן את כל הנשמה, מלא אש והתלהבות, ועושה הכל כדי שכל אחד בקהל יפעיל את הגלגלים במוח או בלב ויתבונן על חייו.

 

יואב הקים את הסניף הישראלי של האיגוד העולמי לאבחוני אישיות MBTI.  הוא בעל ניסיון של ייעוץ והנחיה כבר 20 שנים בחברות הגדולות במשק. ניהל תחתיו 1,500 איש בתפקיד סמנכ"ל תפעול בחברת בית אקשטיין.  היה חבר בצוות ייעוץ ופיתוח ארגוני בבנק ההשקעות Merrill Lynch בניו-יורק.  בעל MA בפסיכולוגיה ארגונית מאוניברסיטת קולומביה שבניו-יורק.