איזו אמא יש לך?


כהורים אנחנו בטוחים שיש דרך נכונה לעשות את זה, 'להיות הורה',

אבל מספיק להעיף מבט בכמה אמהות או אבות שונים, כדי להבין שזה פשוט לא נכון...

כמו כל תפקיד או משימה שאנחנו ממלאים בחיים, גם בהורות המאפיינים האישיותיים שלנו באים לידי ביטוי.

כל הורה שם דגש או משקל על ערכים ועקרונות אחרים, רואה את העולם בדרך אחרת ומדגיש זאת באופן גידול ילדיו. פשוט- כי זה הוא (-:


הפעם החלטנו להתמקד באמהות ותאמינו לנו... לא תיארתם לעצמכם כמה סוגים יש! ESFJ: האמא של הילדים שלה, אבל גם של כל החברים ואפילו של האמהות שלהם...

היא זו שתתנדב לוועד ההורים ותשמח להביא עוגה לכל אירוע. ISFJ: ה"מאמא". בד"כ נמצא אותה בין הסירים, מבשלת לכל ילד את מה שהוא אוהב (וכמובן שהמנה תוגש חמה לשולחן בדיוק כשהוא חוזר מבית הספר). ESTJ: על המקרר שלה תמיד נמצא רשימות (אלו יכולות להיות מטלות שיש לבצע או פשוט רשימה של כריכים לבי"ס לפי ימים) ISTJ: האמא שתמיד תשב עם ילדיה להכין שיעורי בית ותעזור להתכונן למבחנים בזמן. ENTP: האמא שתעזור תמיד לקחת רעיון ולמצוא לו את השם המתאים. היא גם תעשה תהיה זו שתחפש מסגרת מתאימה שתעזור לילדיה להתרכז במה שמעניין אותם באמת. INTP: האמא שמלמדת אותך לעמוד על שלך, ומקנה לך את נקודת המבט הסובייקטיבית על העולם. ENTJ: האמא שכבר בתחילת הסתיו סיימה לתכנן את התוכניות הכי מדהימות ומאתגרות לקיץ הקרוב. INTJ: האמא שלעולם לא תיתן לילדיה לנצח אותה במשחק. היא תמתין שיהיו טובים מספיק כדי לנצח אותה כי יודעת שכך המשחק לשניהם יהיה הרבה יותר מספק. ESTP: האמא שתמיד תתמוך בילדיה כשיאמצו לעצמם ספורט אקסטרים כתחביב או מקצוע. וכדי שלא תישאר מאחור... היא תלמד ותצטרף אליהם. טיול אחרי צבא לאלסקה? קטן עליה, בשבילה החיים הם תמיד הרפתקה. ISTP: האמא הכיפית! תשחק עם ילדיה בכדור או תופסת מאחורי הבית. משעמם? אצלה אפשר למצוא תמיד רעיון חדש לבילוי כיפי. ESFP: האמא שתהפוך חדר שלם לתיאטרון, רק כדי שילדיה וחבריהם יוכלו להעלות מחזות. צריכים עוד עזרה? היא תהיה שם עם תפאורה, תחפושות וכמובן- נשנושים. ISFP: האמא שלעולם לא תגרום לילדיה להרגיש רע על בכי או הבעת רגשות. ואם זה לא מספיק, תמיד תהיה לה בשליפה איזו בדיחה שתגרום להם להרגיש טוב יותר. ENFJ: "המגבה", זו שתמיד תעמוד מאחורי ילדיה והם יודעים שיש מי שתומך בהם. היא גם תמיד תיתן לחברים להשאר קצת יותר כשצריך. 5 דקות. או אולי לארוחת ערב. נו, אתם יודעים מה, שיישארו כבר ללילה... INFJ: האמא שלעולם לא תיתן לילדיה להרגיש שהם "לא נורמליים", והרעיונות שלהם לגבי העולם תמיד יעניינו אותה. ENFP: האמא שתרצה לצאת לכל הרפתקה עם ילדיה. אחרי שהיא תסתיים? מבחינתה הגיע זמן ההתכרבלות.. INFP: האמא שתקנה מלאי של מחברות מחנות היצירה הקרובה, כדי שילדיה יוכלו להביע את עצמם ולספר את הסיפורים המקוריים שלהם.


אבל בינינו, לא משנה מי האמא שלך ואיזה טיפוס מאפיין אותה, אנחנו בטוחים שהדבר היחיד שהיא רוצה בשבילך זה פשוט- את הכי טוב שאפשר!

התמונות באתר מ www.freepik.com, photos created by prostooleh

בניית אתרים BestSite

MBTI לוגו