top of page

גלה.י את הכח באישיותך

פתרונות לאתגרים ניהוליים

שקופית1_edited.png

הצוות שלנו

כי כל אחד הוא מיוחד

שקופית2_edited.png

זה לא אישי, זה אישיותי

סדנאות

לחכמים          למנוסים          ולקשוחים 

LOGO _edited.png
LOGO _edited.png

יש בנו הכל. אבל מה בא בטבעיות?

I'M NOT C    AZY
 I'M JUST NOT YOU

R_edited.png

הרצאה שמנפצת את כל מה שחשבת

זו הרצאה שתגרום לך לחשוב באופן שונה על חייך.  ממש ככה, לא פוסחת על אף אחד או אחת שיושבים בקהל. מבלי לשים לב במהלך ההרצאה תבחנו באופן אקטיבי את מערכות היחסים או ממשקי העבודה עם האנשים הקרובים אליכם ביותר: עמיתים לעבודה, מנהלים ועובדים, אפילו בני זוג וילדים..

גרעין האישיות עמו נולדת משפיע על חייך בכל רגע ורגע. הוא בא איתך לכל מקום, נוכח בכל חדר, ונמצא בכל אינטראקציה. הוא דוחף להצלחות, מעיף אותך למעלה, ולפעמים החוצפן... גם מעכב ומפריע. הרצאה זו חושפת מהם דפוסי החשיבה וההתנהגות האוטומטיים שיוצאים ממך בכל רגע, מבלי לשים לב, ואיך הם באים לידי ביטוי במערכות היחסים בחיינו.

 

ישנם אין סוף גורמים המשפיעים על חייך. ההורים, השכונה, בית הספר, זוגיות, המקצוע שבחרת, תפקידים משמעותיים שלקחת, אסונות חס וחלילה, כישורים, אינטליגנציה, מזל, ועוד המון. אבל מתחת כל אלה מסתתר גרעין האישיות עמו נולדת. הטבע שלך, מי שהינך באמת, לפני הכל…


ההרצאה מאתגרת את החשיבה, מחדדת את המוח ומרטיטה את הלב בזמן אמת. תזהרו, זה ממכר :)

הפכו את השיפוטיות לסקרנות

ליווי מנהלים

הכי אישיותי שיש

שקופית4_edited.png

מודל mbti מהווה פלטפורמה ושפה להתפתחות ניהולית ומקצועית. זוהי נקודת הפתיחה הטובה ביותר להתחיל תהליך אישי המוציא את המיטב מהאדם, משפר את סגנון הניהול, מכווין בניווט באתגרים ובמשימות, משפר תהליכים וביצועים ותומך בהתפתחות המקצועית והניהולית.

 

ייחודיות הליווי שלנו בכך שהוא מתבסס על אבחון mbti המאפשר הבנה מעמיקה של טיפוס האישיות שלך, של הכישרון שלך, של המשימות שבאות לך בטבעיות וללא מאמץ. אנו מתמקדים בעבודה אישית מתוך המקומות הטבעיים שלך כמנהל.ת לגילוי העוצמות, הדפוסים, נקודות העיוורון והאזורים לשיפור. במסגרת התהליך, נגדיר ביחד את המטרות האישיות שלך, וניתן מענה מותאם אישית לצרכיך, לתפקידך ולאישיותך הייחודית.

!Learn what makes you, you

אנו מזמינים אותך להעמיק ביחד בהבנת הצרכים האישיים שלך, לשפר את האינטראקציות עם אחרים, ולהשיג את המטרות האישיות שלך בדרך הנכונה והמתאימה ביותר עבורך.

כי כל אחד הוא מיוחד

Y_edited.png

Its all about you

כנס עובדים הכי משוגע שיש

לא לא...  זה לא כנס או ארוע עובדים שאתם מכירים, זהו זינוק קוונטי ביום אחד ממוקד ומעצים. מדובר בהזדמנות יוצאת דופן לגעת אישית בכל בכל אחד ואחת בארגון ובו בעת לפתח תרבות של קבלה וגיוון לצד מצוינות ויעילות. 

ארוע מסוג זה כולל פעילויות אינטראקטיביות במליאה ומפגשים סדנאיים עם אנשים הדומים לי או שונים ממני, על מנת להבין איך מאפייני האישיות הטבעיים לי תומכים או מעכבים אותי הן בתפקיד ובמערכות יחסים בעבודה והן בסיטואציות וזירות חיים נוספות.

מודל mbti מפצח את הפוטנציאל המדהים והייחודי של כל עובד או עובדת בארגון שלכם ומייצר הבנה ומודעות טובה יותר על נקודת המבט שלי לעולם הזה, או במילים אחרות, למה אני מתנהג כפי שאני מתנהג.  מכאן השמיים הם הגבול.  נלמד איך כל אחד מתמודד עם שינויים, עם לחצים, אם מסגרת וחוקים, עם ממשקים  'מעצבנים', ובעיקר איך להיות מרוצה מעצמי, להרגיש גאה ושמח בעבודה ובבבית.

עודדו אותם לשינוי והתפתחות ברמה האישית

ותרוויחו שינוי והתפתחות מואצת ברמה הארגונית

!Evolve your people. Evolve your organization

מזמינים אתכם לשיחה מרתקת לבנות את יום החלומות של הארגון ושל האנשים שלכם.

עופו על עצמכם

מדברים     MBT

הטמעת שפה ותרבות של קבלה ואמון

פרח_edited.png

בואו לעצב את עתיד הארגון שלכם. בעולם דינמי ומתפתח, האנשים הם שמגדירים את הצלחת הארגון. באמצעות מודל ה mbti נייצר בארגון שפה לתקשורת והבנה יוצאת דופן דרך קבלת האישיות הייחודית של כל מי שבארגון, החיבורים, החיכוכים מה שמעל פני השטח ומה שמתחת.

ארגונים רבים בעולם מדברים mbti כשפה היומיומית בקרב העובדים. זהו תהליך ייחודי בראייה רחבה ומותאם לארגון שבמהלכו מוטמע מודל mbti בהיבטים שונים בארגון וכמובן במנהלים ובעובדים ברמות שונות, תהליך שבו אתם לוקחים את המושכות, צאו איתנו לדרך חדשה.

מובילי התהליך בארגון יעברו את ההסמכה הבינלאומית ויהיו מי שיטמיעו את השפה בארגון בליווי צמוד שלנו. בתהליך ישולבו סדנאות, הרצאות וכנסים.

Let's become a force for good!

 

אנו מזמינים אתכם לקבוע פגישה לבניית תכנית הטמעה ארוכת טווח של MBTI כשפה הארגונית שלכם.

אפשרו לכל אחד ואחת לפעום את פעימת לבם

bottom of page